Vítejte v Bohuticích

Vítejte na internetových stránkách obce Bohutice!

Pokud jste k nám dosud neměli možnost zavítat, možná Vás některé informace inspirují, abyste tak konečně učinili. Jestliže jste u nás už byli, tak třeba zjistíte, že jste v Bohuticích ještě neviděli a nezažili všechno, co se u nás vidět a zažít dá. 
Ti, kteří už pravidelně dýchají vzduch pod Leskounem a těší se výhledem na Pálavu, zde mohou nalézt většinu potřebného, pokud potřebují něco vyřídit, dozvědět se co se chystá nebo sdělit svůj pohled na to, co by se třeba do budoucna chystat mělo.
Tak tedy vítejte ještě jednou v Bohuticích, obci s dobrým vínem, lahodnými meruňkami, napínavou historií a s příjemnými lidmi.

Nově nás naleznete i na FB .

V Bohuticích aktuálně:

 

Oznámení OÚ:

  • Informace pro občany:

Provozovatelem vodovodu a kanalizace v naší obci Bohutice je  VAK Znojemsko.

Ceny vodného a stočného pro rok 2019:vodné = 51,05 Kč/m3, stočné = 42,18 Kč/m3 (včetně DPH)


  • Místní poplatky na rok 2019
  • Výše poplatků se pro rok 2019 nemění – poplatky za svoz komunálního odpadu činí 600 Kč a poplatek za psa činí 100 Kč, jejich splatnost je nejpozději do 31.3.2019.

    (V roce 2018 činily skutečné náklady na likvidaci odpadů 658 Kč na občana.)

    Z důvodu aktualizace účetního systému se budou uvedené poplatky vybírat v kanceláři Obecního úřadu od pondělí 21. ledna 2019, a to v pondělí a středa od 8:00 do 18:00 hod.

    Poplatky je možné zaplatit také bankovním převodem, a to na účet Obce Bohutice vedený u České spořitelny, č. účtu 1582037309/0800. Jako variabilní symbol uvádějte číslo popisné domu, kterého se poplatky týkají. V případě, že budete platit poplatky pouze za některé obyvatele hlášené na daném čísle popisném, uvádějte datum narození.

  • Rozšířené úřední hodiny pro podání přiznání k dani z nemovitých věcí FÚ Jihomoravského kraje

 

Nabídka práce

 

Firma EKON, spol.s.r.o. Malinovského 1, Miroslav přijme do HPP řidiče vysokozdvižného vozíku na dvousměnný provoz. Nástup od 17. 6. 2019. Dále přijme řidiče skupiny C. Nástup možný ihned.

Více informací na tel.č. 725 611 914 nebo osobně na adrese firmy

Kulturní akce: 


 

 Výstavba chodníku Na návsi

     Od 20. 3. 2019 byly zahájeny práce spojené s výstavbou chodníku po levé straně komunikace, v místě od transformátoru po vodovod.

          V případě prací na komunikacích, bude uzavírka silnice trvat od 7 hodin do 17 hodin. Dle možností budou denně silnice po ukončení prací přizpůsobeny k projetí.

          V průběhu stavby žádáme o přizpůsobení parkování automobilů na komunikaci s ohledem na postupující výkopové práce.

Děkujeme za porozumění a toleranci.

 

 

Partneři obce:

 Nacace ČEZ kudy z nudy OBK  Aktivní zóna Znojemské vinařství